dummy-image
Číst
Copy link
0

Obnovujeme natáčení. Na placu bude ale přísnější hygiena

Jsem vedoucí výrobního štábu a jeden ze tří zakladatelů Histogramu. Kromě všeho rád píšu, tak jsem dostal na starosti blog. :)

Vážení klienti a kolegové,

na základě posledních informací a aktualizací nařízení Vlády ČR obnovujeme od 1. května od 12.00 hodin pozastavené natáčecí projekty. V praxi to bude znamenat, že produkční pozastavených projektů se vám sami ozvou (pokud tak již neučinili) a představí nový časový plán. První klapka je tak obecně předpokládána na pondělí 4. května 2020.

Hygienická opatření během natáčení

Štáby budou rozděleny do zvláštních skupin. Bude nutné nosit ochranu úst a nosu, tak jak nařizuje vláda. Herci si během výkonu mohou tuto ochranu sundat. Na každé lokaci bude k dispozici dezinfekce, mýdlo, jednorázové rukavice a další hygienické pomůcky. Pokud to jen trochu půjde, dodržujte vzdálenosti 2,5 metru a větší.

Do odvolání se také ruší catering všech podob. Jídlo bude zajištěno náhradním způsobem a na etapy. Do odvolání také patří zákaz kouření na místě natáčení a v jeho okruhu do 50 metrů.

Na dodržování bezpečnostních opatření bude dohlížet osoba určená produkcí! Porušení opatření povede k vykázání z lokace.

Prosím, dělejme vše pro to, abychom se vrátili do běžných kolejí a nemuseli někde marodit a podobně.

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

Díky všem, Lukáš

PS. Změny vyhrazeny, mění se to každou hodinou.

Komentáře jsou pro tento příspěvek zakázané.

Ještě by vás mohlo zajímat